אודות הנגריה

צור קשר

שם:
טלפון:
אימייל:
אודותינו
 
הכל התחיל לפני 40 שנה...
 
בתחילת שנות ה-70 היה דוד אבוטבול בראשית דרכו בתחום נגרות וריהוט. בשנת 1974, נמרץ ומוכשר, הוא ייסד את נגריית אבוטבול בלוד. מאז ועד היום הנגרייה פועלת בניהולו, מייצרת ריהוט איכותי, ומתפתחת ומשתכללת ללא הפסקה בטכנולוגיה ובכוח אדם. קפיצת מדרגה משמעותית נעשתה בשנת 2000, כאשר לצוות הנגרייה הצטרף ניסן אבוטבול, מומחה להפעלת מכונותcnc  לעץ. כיום זוהי נגריה המצוידת במוניטין של 40 שנה, וחשיבה צעירה וחדשנית לקראת עוד הרבה שנים של נגרות איכותית.

נגריה שכדאי לעשות איתה עסק
 
בנגריית אבוטבול המנוסה והמתקדמת, אנו מתמחים בייצור ריהוט איכותי למשרדים, ריהוט לחנויות ולבתי עסק שונים. הייצור מתבצע על פי הזמנה, בהתאמה ובגמישות רבה לכל דרישה, כולל עבודות לאדריכלים. אנו מיומנים בייצור ריהוט משרדי, הכולל מגוון דלפקים, שולחנות מעוצבים, ארוניות מיוחדות, מבחר כונניות, או כל ריהוט משרדי אחר על פי הצורך. כמו כן, אנו מתמחים בייצור ריהוט ייחודי לחנויות הכולל מתקני תצוגה מגוונים, לרבות קירות מחורצים (slatwall  ). אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות כוללים בתחום ריהוט משרדי, ריהוט לחנויות, ריהוט לתצוגות, וריהוט למגוון בתי עסק. בכל מה שקשור לעץ – כדאי לעשות איתנו עסק!

איכות אנושית וטכנולוגית = ייצור ריהוט איכותי
 
ציוד טכנולוגי מתקדם, כוח אדם מיומן ומסור, ועבודה עם מיטב חומרי הגלם, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו ריהוט איכותי ואמין תוך מענה לדרישות עיצוביות מורכבות. כל זאת ברמת דיוק גבוהה ותוך עמידה בכל לוח זמנים. הנגרייה פועלת עם מכשור cnc לעץ, מכונת קנטים עבים ושאר מיכון וציוד חדשני – כך אנו עומדים בכל אתגר ייצור של ריהוט משרדי, ריהוט לחנויות ולעסקים שונים. גם חומרי הגלם בתחום נגרות, איתם אנו עובדים, הינם מהמשובחים ביותר. את התמונה האיכותית משלים צוות מיומן ומקצועי בעל ראש פתוח ויצירתי, חשיבה עדכנית ומתקדמת, מענה מקצועי ויחס חם ואישי לכל לקוח. כך מייצרים ריהוט בצורה המקצועית, האמינה והמדויקת ביותר.

נגרות עם ערכים – כל מילה בעץ!
 
נגריית אבוטבול היא נגריה עם ערכים. אנחנו לא מתפשרים על איכות, אמינות ודיוק. כל מוצר ריהוט זוכה לרמת גימור מושלמת, כל לקוח זוכה לשירות אדיב וחם עם מלוא תשומת הלב והתאמת המוצר לצרכיו, וכל לוח זמנים זוכה להתייחסות מוקפדת. מילה זו מילה ועבודה זו עבודה!

לקוחות ופרויקטים – מכל סוג, בכל היקף
 
אנו מספקים פתרונות ריהוט כוללים ללקוחות רבים בתחומים שונים, ומתמחים בעיקר בייצור מוצרי ריהוט משרדי לבתי עסק ומוצרי ריהוט לחנויות. בין לקוחותינו המרוצים ניתן למצוא רשתות, חנויות ובתי עסק מהמובילים בישראל, עבורם ביצענו פרויקטים בהיקפים שונים: ריהוט לחנויות סקאל אלקטריק ברחבי הארץ ובדיוטי פרי, ריהוט לחנויות נאוטיקה, נמרוד, אמפוריום, Nine west ועוד, ריהוט משרדי עו"ד, ריהוט משרדי רו"ח וריהוט מרפאות שיניים. כמו כן, אנו מספקים עבודות לאדריכלים וכן שירותי cnc לנגריות.